Energetická lázeň s krystaly

Jak nám vysvětlil pán Albert Einstein: „Energie nevzniká ani nezaniká, pouze se přeměňuje“

Krystaly dokáží výborně přijímat kvantovou energii, kterou v sobě ukládají. Zároveň ji umí soustředit do určitého místa a vysílat, proto jsou hodně používané ve vědě i technice.

Krystaly podporují psychickou rovnováhu a imunitní systém. Dopomáhají tělu k vlastní regeneraci, mají přesnou a čistou vibraci. Pracují s jemnými energiemi v našem elektromagnetickém poli, které čistí a harmonizují, pomáhají nám rozvíjet naše dobré vlastnosti. Rozpouští psychické a emoční bloky, zklidňují nás a podporují.

Dokáží toho ještě mnohem víc ☺

Jak energetická lázeň s krystaly probíhá?

Sezení za daných podmínek probíhá pouze na dálku.

1) Nejprve si zavoláme a vyptám se vám na to, co vás trápí, jaký je záměr sezení.

2) Popíšu vám, co budu během sezení dělat a domluvíme si jeho termín.

3) Před samotným sezením vám zavolám, zda jste připravená a můžeme začít.

4) Energetická lázeň trvá přibližně 60 minut.

5) Po sezení vám opět zavolám a povíme si, jak jste se cítila, jaké jsou vaše dojmy a vhledy a jaké ty moje. Vše společně v klidu probereme. Doporučím vám další postup.

.

Zakoupit si můžete jednotlivé sezení nebo zvýhodněný balíček

Cena za jednotlivé sezení je 650 Kč.

Cena za balíček 3 sezení je 1750 Kč.

Pro doplnění naší práce vám mohu doporučit vhodný krystal a namíchat Bachovy esence.
Ráda bych zde sdílela své prožitky z terapie s krystaly, kterou mi zprostředkovala Susana Snajdrova. Během terapie jsem cítila krásné vlny energie a celkově uvolnění, které jsem si nedopřála už hodně dlouho. Se Susan jsme mluvily před samotnou terapií i po. Nezmiňovala jsem žádné fyzické obtíže a i přesto mi následně sdělila, že jsem měla problém v bederní oblasti (mimo jiné). Ta bedra zmiňuji ale hlavně proto, že o nich vím a opravdu jsem tuto bolest poslední měsíce pociťovala. Po terapii jsem se cítila tak, že bych mohla být hadí žena. Nepřeháním, takhle uvolněná záda jsem si už ani nedovedla představit. A co je parádní je to, že od našeho sezení uběhlo již několik dní a tento stav stále trvá Za sebe mohu sezení s krystaly určitě doporučit
U Zuzky jsem absolvovala 3x sezení s působení krystaly. Na každé jednotlivé sezení jsem se velmi těšila. Tato energetická působení mám velice ráda. Jsou jemná, ale přitom účinná.
🌼 Cítila jsem příjemnou vnitřní masáž od hlavy až po malíček u nohou i s liftingem obličeje současně ☺️.
🌼 Jsem hodně akční a hodně dávám ze sebe ven. V tomto případě jsem uvítala, že jsem mohla pouze ležet a přijímat laskavé a velmi příjemné eneregetické působení.
🌼 Zuzku jsem oslovila, protože jsem chtěla řešit své nastavení pro podnikání. V tomto směru jsem se velmi posunula a současně se mi vyřešil i zdravotní problém. Dostala jsem také skvělé typy jak ke svému celkovému nastavení v životě přistupovat v praxi.
🌼Kdo se chcete nechat opečovat nádhernou energií krystalů a přitom vyřešit své zdraví i psyché, vřele doporučuji ❤.
Ludmila Dufková, koučka stylu
So Zuzkou som prednedávnom absolvovala terapiu s kryštálmi na diaľku. Bola to moja prvá skúsenosť so Zuzkou a s liečením kryštálmi a veľmi som si ju užila. Celé stretnutie trvalo zhruba hodinu - doladili sme so Zuzkou zámer - ja som doma ležala a užívala si hodinu kľudu a ona čistila. Po hodine sme si opäť zavolali a Zuzka mi k čisteniu dala svoje vhľady, ktoré k nej prišli a praktické tipy, vrátane minerálov, ktorými môžem svoj zámer posilniť. Od nášho stretnutia uplynuli zhruba dva týždne. Hneď po ňom som sa cítila uvoľnene a odľahčene a ten pocit pretrváva. Sedenie so Susana a kryštálmi na diaľku rozhodne odporúčam! Teraz mi zostáva už len ukončiť rozhodovaciu paralýzu, ktoré šperky si mám z jej e-shopu https://www.killary.cz/ vybrať.