Šperky pro osobní růst

Toužíte po osobním šperku na míru, který podpoří váš záměr a ulehčí osobní růst? Ručně vyráběné šperky ze srdce Peru změní váš sen v realitu. Uchvátí vás jejich barevnost, rozmanitost tvarů a symboliky i možností zpracování. Navíc přírodní krystaly zasazené do šperku mají svou energii a podporují váš záměr.
Máte vlastní návrh vysněného šperku? Odkaz na vlastní šperk na míru Chcete si nechat zvěčnit důležitý symbol, osobu nebo okamžik ve vašem životě? Osobní šperk na míru vám přinese radost do života pokaždé, když ho stisknete v dlani. Stane se vaší kotvou pro určitý záměr, ať už je to věc byznysu, zdraví, léčení, emocí nebo ochrany. Šperky na míru jsou krásným amuletem pro muže, ženy i děti.

Na základě vašeho schématu si popíšeme:

S jakými materiály pracujeme?

Základem jsou drahé kovy, můžete vybírat mezi zlatem a stříbrem (ryzost 950). Zlato a stříbro jsou totiž nejlepšími vodiči pro účinky kamenů. Do šperku umí šperkaři zasadit široké množství drahých kamenů, polodrahokamů a mušlí. Každý krystal má svou energii a účinky, proto vám ráda poradím, který materiál nebo kámen vybrat, aby správně podpořil váš záměr šperku pro osobní růst.

Jak probíhá tvorba šperku na míru?

1. Dotazník

Poprosím vás o vyplnění krátkého dotazníku (zabere asi 10 minut), abych poznala, jaké šperky se vám líbí a jaký záměr budeme do šperku vkládat.

2. Konzultace

Po předchozí dohodě si na 30 minut zavoláme. Probereme odpovědi z dotazníku i vaše představy o šperku. Společně si projdeme Pinterest nástěnky s ukázkami šperků a vybereme ty, které se vám nejvíc líbí. Zároveň zkonzultujeme záměr, který chcete do šperku vložit. Na jeho základě vám doporučím krystaly, které váš záměr ještě podpoří.

Již jste u mě byli na výkladu tarotu nebo výkladu astrologického schématu? Pak může naše konzultace ke šperku navazovat na původní výklad.

3. Návrh

Podle naší domluvy zpracuji návrh šperku, aby šel zhotovit a splňoval vaše představy. Návrh zároveň konzultuji se šperkaři v Peru, kteří jej budou realizovat.

4. Úpravy návrhu

Podle toho, jaké materiály si pro výrobu šperku vyberete, zpracuji i cenový odhad šperku.

5. Odhad ceny

Podle toho, jaké materiály si pro výrobu šperku vyberete, zpracuji i cenový odhad šperku.

6. Výroba

Jakmile si konečný návrh odsouhlasíme, posílám ho rovnou do Peru k výrobě.

7. Dodání a doručení

Doba dodání hotového šperku je zhruba 4 – 6 týdnů, záleží na momentální vytíženosti šperkaře a na tom, kolik nových šperků se nashromáždí. Hotové šperky jsou zasílané přes službu Dhl, doba doručení je zhruba 5 dní od odeslání. Průběžně vás budu o všem informovat.

Šperk na míru 1+1

Balíček obsahuje:

Cena: 2 000 Kč + cena samotného šperku

Šperk na míru 1+3

Balíček obsahuje:

Cena: 3 000 Kč + cena samotného šperku

Vlastní šperk na míru

Víte přesně, jaký šperk potřebujete vyrobit? Pak nás čeká jen společná konzultace na doladění a upřesnění návrhu, materiálů a kamenů. Vše opět proberu se šperkaři v Peru a do 4 týdnů budete mít šperk doma.

Cena: 500 Kč + cena samotného šperku

Pro doplnění naší práce vám mohu doporučit vhodný krystal a namíchat Bachovy esence.

Chtěla bych touto cestou paní Zuzce hodně moc poděkovat za zprostředkování přenádherných šperků z Peru. Jsem pravidelnou vděčnou odběratelkou, neboť mám vyzkoušenu kvalitu i krásu každého výrobku, který je nejen solitérem, ale i skrze ruční zpracování a poctivý kus stříbra téměř nezničitelný. A ještě něco, každý šperk je zároveň energetickým amuletem, který člověku napomůže k individuálnímu posunu... mám to na vlastní kůži odzkoušené. Měla jsem i tu skvělou možnost si objednat šperk na přání a předčil má očekávání. Jsem nesmírně vděčná za zdroj, který nám paní Zuzka umožnila a ještě jednou mooooc děkuji.
Jitka Hynková, Opočno
Chtěla bych moc doporučit nejen šperky, které Susan nabízí. Mě si našel Larimar zasazený ve stříbře, který má úžasně uklidňující a čistou energii. Pomáhá mi udržet myšlenky a neodbíhat od tématu. Právě proto jsem si ho vzala i na svůj výstup v rámci Summitu ženského energetického podnikání. Velmi mě podpořil a já už zas po očku koukám, až mě nějaký šperk z rukou Killary osloví.