Výklad astrologického schématu

Astrologie je mistrovská věda, odedávna zakryta určitým mystériem a nyní i spoustou předsudků Je to přesný nástroj, schopný dát neuvěřitelnou spoustu informací o vás samotných a okolnostech, které se vám dějí.

Díky výkladu astrologického schématu se v sobě naučíte lépe orientovat. Získáte nadhled a tipy, jak jednotlivé oblasti v životě zlepšit a pochopíte souvislosti mezi nimi. Pochopíte, jak vy sami ovlivňujete to, co se vám děje. Dozvíte se, jaké jsou vaše silné stránky a jak je podpořit. A jak naopak předejít problémům.
Mezi jednotlivé oblasti patří například: ekonomika, blízká rodina, rodiče, přátelé, partner/ka, manžel/ka, realizace a uskutečnění projektů.

Co vaše astrologické schéma obsahuje?

To všechno se dozvíte jen díky datu, místu a času narození. Pomocí nich vyčtu vliv planet na 12 oblastí vašeho života z vašeho osobního astrologického schématu.

Jak konzultace probíhá?

1) Předem potřebuji znát vaše datum narození, místo a co nejpřesnější čas. Napište mi je prosím do poznámky u objednávky.

2) Doma nebo kdekoliv jinde si sedněte na místo, kde se cítíte dobře a máte tam internet.

3) Zavoláme si po Skypu, Messengeru nebo Zoomu zhruba na 60 minut.

4) Během konzultace projdeme všechny části vašeho osobního astrologického schématu, po celou dobu se budete moct ptát. Klidně i po konzultaci, když vás ještě něco napadne

Cena za výklad astrologického schématu je 950 Kč.

Objednávám si výklad astrologického schématu
Se Susanou jsem měla v posledních týdnech hned 2 online setkání a obě předčila má očekávání! Susana vždy byla výborně připravená a příjemně naladěná, takže i u těžších témat jsme se mohly společně zasmát a celou atmosféru trochu odlehčit.

Při výkladu mé linie života jsem byla fascinovaná detaily, které v tarotu objevila a které korespondovaly jak s mou minulostí, tak s vnímáním mé současné situace. A dodala i odvahu se s důvěrou otevřít budoucnosti, protože už teď mám kompetence v ní obstát.

Jako bonus mi vyložila i karty na jednu z mých nejpalčivějších otázek a mám pocit, že i díky tomuto výkladu jsem daleko lépe pochopila svou roli v životě a je pro mě zase o něco jednodušší ji naplňovat.

Při astrologickém porovnání partnerských synastrií (porovnání dvou natálních karet partnerů) jsem žasla snad ještě více - Susana mi rozkryla a pojmenovala nejen další cenné informace o mém životě (takové ty věci, které člověku přijdou tak samozřejmé, že ho ani nenapadne se jim vědomě věnovat, ale když je někdo zvnějšku pojmenuje, jen mu spadne čelist), ale hlavně jsem pochopila dynamiku vztahu s mým partnerem a jeho přirozené naladění. Dokázala také rozkrýt oblasti, kde se navzájem doplňujeme a pomáháme si, i ty, kde to mezi námi může skřípat (a doporučila možné řešení).

Pokud máte chuť nechat karty a hvězdy chvilku pracovat za Vás a prostřednictvím Susany se dostat k cenným informacím, rozhodně obě její služby doporučuji.

A upřímně jsem ráda, že jsem oboje zvládla ještě v tomto roce, protože mám takové tušení, že po její službách bude obrovská poptávka 
Astro výklad se Zuzkou byl moc fajn. Zuzka je skvělý člověk, se kterým jsem se cítila dobře, i když se mnou probírala některá citlivá témata v mém životě. Umí i ne úplně příjemné věci podat citlivě a nasměrovat vás na řešení. Sezení jsme měly víc, ale všechny mě povzbudily. Výklad mě nasměroval k práci s těmi správnými osobnostními vlastnostmi, které mě mohou v životě a byznyse limitovat. Zuzku musím doporučit všemi deseti. Díky, Zuzi! 

Petra Svobodová – koučka a trenérka