Výklad tarotu

Podívejte se na svůj život z hlubší perspektivy. Odhalte svou sílu a potenciál a zjistěte, na co si naopak dávat pozor. Zajímá vás skrytý význam vašich různých životních období?

Pomocí výkladu tarotových karet v sobě najdete vnitřní jistotu a klid. Konečně vám věci začnou dávat smysl a rozklíčujete důvody vašich životních událostí. Získáte nový pohled na známé a opakující se situace. Najdete odpovědi na otázky, které vás dlouho trápí. Pochopíte smysl jednotlivých období a archetypální sílu stojící za nimi.

Výklad karet má 3 části

1. Linie života

Na základě vašeho celého jména za svobodna a data narození vypočítám 5 karet z Velké Arkány jako 5 životních archetypů pro 5 životních období.
Každá karta má určitou sílu a vibraci, pomocí symboliky a metafor v kartách si je popíšeme.
Linie karet reprezentuje vnitřní alchymistický proces, kterým je potřeba projít k dalšímu životnímu vývoji. Každou kartu je potřeba „zrealizovat“ a zároveň si dávat pozor na určitou negativní tendenci, která se v tomto období může objevit.

2. Aktuální stav

Výklad 4 karet, které si vyberete vy. Podíváme se na váš stav a podvědomí i to, jak vás ovlivňuje okolí. Také zhodnotíme možnosti uskutečnění a úspěchu vašich projektů.

3. Odpověď na otázku ANO/NE

Nakonec vyberete poslední 4 karty pro interpretaci a odpověď na jednu otázku ANO/NE. Otázku si nejlépe promyslete předem. Pokud budete mít další otázku nebo budete potřebovat vyjasnit něco dalšího, můžeme vytáhnout další doplňující karty.

Jak konzultace probíhá?

1) Předem potřebuji znát vaše celé jméno za svobodna a datum narození. Napište mi je prosím do poznámky u objednávky. Vše musí být uvedeno přesně tak, jak je napsané ve vašem rodném listu. Pokud takto své údaje neuvedete, výpočet bude špatný a linie života nebude mít vypovídající hodnotu.

2) Doma nebo kdekoliv jinde si sedněte na místo, kde se cítíte dobře a máte tam internet.

3) Zavoláme si po Skypu, Messengeru nebo Zoomu na 90 – 120 minut. Tak, abyste mohli vidět mou obrazovku a samotné karty.

4) Během konzultace projdeme všechny 3 části výkladu tarotu a ráda zodpovím i vaše další otázky.

5) Po konzultaci dostanete shrnutí vaší linie života y výkladu karet v souboru Pdf

Navazující konzultace

Pokud už jste se mnou měli první výklad a znáte vaši Linii života, můžete si objednat další navazující výklad, ve kterém používám i karty malé Arkány.

Typ výkladu vyberu podle vaší potřeby, případně mi napište vaši preferenci. Používám:

Připravte si jeden hlavní problém, otázku nebo situaci. K tomu samozřejmě můžeme použít y rychlou odpověď na otázku pro další podotázky. Cílem je, abyste dostali praktickou orientaci, co je pro vás teď nejlepší udělat, jaký má situace potenciál a co se v ní máte naučit. 

Nejedná se o věštění osudu nebo předpovídání budoucnosti. Karty ukazují na jednotlivé síly, které v dané situaci hrají roli a to, jak je můžete nejlépe využít ve váš prospěch.

Cena za výklad karet je 1250 Kč.

Cena za navazjící konzultaci je 750 Kč.

Pro doplnění naší práce vám mohu doporučit vhodný krystal a namíchat Bachovy esence.

Pokud máte pocit, že bloudíte životem a nechápete opakující se lekce, bez váhání oslovte Susan a mrkněte do své linie života. Vědět dřív, asi bych si ušetřila pár vrásek nicméně i nádherné potvrzení pocitů a úžas nad tím, jak někdo "čte vaši knihu," aniž by vás znal, je parádní zážitek. (Většinou čtu já ostatní, takže pocit "být viděna" byl opravdu zábavný.) Susan je navíc ohromně milá, vtipná a ochotná věnovat vám svůj čas a zodpovědět vaše dotazy. Její projev vás náplní jistotou, že svému oboru rozumí. Výhodou služby je, že chcete-li jen poslouchat, můžete. Není třeba odpovídat na otázky, abyste se dozvěděly přesné informace. Dodatek - výklad minulosti sedl jako zadnice na hrnec a já se s důvěrou těším na nastávající období.
Susanin výklad linie života byl pro mě fascinující. Už se dost dlouhou dobu sama zabývám osobním rozvojem a sebepoznáním. Prošla jsem v minulých letech mnoho různých metod, technik, testů, terapií, konstelací, čtení atd. od různých mentorů a průvodců. Navíc je mi čerstvě 50 let - a tak mám i už dost vlastního prožito. Výklad Susany byl naprosto dechberoucí a velmi jasně zapadal do mých dosavadních poznatků a vlastních životních zkušeností. Susana mi přesně sdělila, které životní období bylo v mém životě nejnáročnější. Vysvětlila srozumitelně a konkrétně archetypální souvislosti. Popsala moje směřování, vlastnosti, schopnosti... Pokud chcete porozumět vašemu životnímu směřování a možnostem, velmi vám její čtení doporučuji!
Ještě teď se chvěju. Díváte se na karty, Susana se pustí do výkladu, který vám vše odkryje. S lehkostí a přehledem se dostane až do morku kostí. A to doslovně, chvílemi to vypadalo, že se důvěrně známe. Vřele doporučuji, skvěle vystižená paralela života a vysvětlení souvislostí. Zároveň rady do budoucna, co podpořit a čemu se vyhnout. Příjemná komunikace, prostě wowww, jízda na horské dráze. Děkuji za setkání.